Поліпшення конструкції транспортного засобу, особливо, коли нові елементи та механізми безпосередньо впливають на безпечність експлуатації, необхідно «легалізувати».
Ця процедура також обов’язкова після установки газобалонного обладнання (ГБО). При цьому, замість швидкого вдосконалення автомобіля та покращення комфорту використання авто, у водіїв часто виникають питання щодо його реєстрації. Ця процедура виглядає заплутаною, але насправді все простіше, ніж здається, якщо знати основні вимоги та кроки. Дізнатися більше про всі нюанси та підводні камені, пов’язані з встановленням ГБО можна за посиланням Motor-gas.ua.
Чому реєстрація ГБО обов’язкова?
Реєстрація підтверджує, що встановлене обладнання відповідає державним стандартам, а його використання є безпечним. Відсутність запису в технічному паспорті – привід для накладення штрафів та значних складнощів зі страховими компаніями. Спеціалісти, які тривалий час проводять роботи з підбору та монтажу такого типу паливної системи, також можуть допомогти зареєструвати ГБО у Києві. Наприклад, команда експертів Мотор-Газ – це сертифіковані майстри, які вміють працювати з сучасними моделями систем ГБО, надають якісну консультацію та за потреби здійснюють підготовку документації для безперешкодної легалізації.
Які документи потрібні для реєстрації?
Спільно із компанією Мотор-Газ ми підготували основний список документів, які обов’язково подавати в Сервісному центрі МВС:
- сертифікат відповідності ГБО – це офіційне підтвердження сертифікованим експертом, що додаткове устаткування «підходить» вашому ТЗ, безпечне та допустиме у відповідній країні до експлуатації;
- акт виконаних робіт від СТО – інформація від компанії, яка проводила монтаж, про технічний стан ГБО, його походження, правильність та якість проведених робіт;
- технічний паспорт на автомобіль – документ, який дозволяє встановити право вашої власності на авто;
- заява встановленого зразка до Територіального сервісного центру МВС (ТСЦ).
Як відбувається процес реєстрації?
Така процедура включає подачу документів до Сервісного центру МВС, перевірку авто та внесення змін до техпаспорта. Також слід здійснити оплату державних зборів на офіційні рахунки відповідного Сервісного центру. Весь «пакет» документів перевіряє спеціаліст, проводить оцінку їх достовірності та вносить необхідну інформацію до державних баз даних (реєстрів).
Уникаємо помилок
На помилках навчаються. Але, звісно приємніше та комфортніше отримати бажаний результат з першого разу. Уникнути складних ситуацій можливо, якщо звернутися до професіоналів. Наприклад, вибирайте експертним СТО в Києві чи своєму місті, які проводять роботи «з нуля», тобто від моменту консультації та підбору системи до її реєстрації та планового обслуговування. Саме такі компанії допомагають своїм клієнтам з підготовкою документів, отриманням сертифіката відповідності та проходженням усіх етапів реєстрації.
Тому, варто впевнено підходити до вирішення будь-яких питань, наполегливо та рішуче облаштовувати своє авто якісною системою ГБО, адже всі інші питання можна доручити професіоналам. Зареєструвати ГБО легко з професійною підтримкою. Це сучасний спосіб економити часу та бути впевненим у правильності виконання всіх процедур.